Otomotive Dair Her Şey Burada

22 Haziran 2020
Otomotive Dair Her Şey Burada

Otomotive Dair Her Şey Burada

Sizler için otomotiv sektörünün her alanında ki ürünleri bünyemizde barındırarak hizmet vermekteyiz. İsterseniz gelin birlikte bazı temel sorulara cevap bularak ne demek istediğimizi daha iyi anlayalım.

Otomotiv Nedir? Web sitemizde sizlere otomotiv sektöründe hangi imkanları sunuyoruz?

Otomotiv endüstrisi, terim anlamı olarak, motorlu araçları tasarlayan, geliştiren, üreten ve pazarlayan iş sektörüdür. 2007 yılı itibarıyla, tüm dünyada 73 milyondan fazla motorlu araç üretildi.

Otomotiv sanayii, tüm sanayileşmiş ülkelerde ekonominin lokomotifi olarak kabul edilmektedir. Sektörün ekonomideki sürükleyici-lokomotif etkisinin nedeni, diğer sanayi dalları ve ekonominin diğer sektörleri ile olan çok yakın ilişkisidir.

Otomotiv sanayii demir-çelik, petro-kimya, lastik gibi temel sanayi dallarında başlıca alıcı ve bu sektörlerdeki teknolojik gelişmenin de sürükleyicisidir. Turizm, altyapı ve inşaat ile ulaştırma ve tarım sektörlerinin gerek duyduğu her çeşit motorlu araçlar sektör ürünleri ile sağlanmaktadır.

Bu sektördeki değişimler, ekonominin tümünü yakından etkilemektedir. Otomotiv sektörü Motorlu Taşıt Aracı üreten bir sanayidir. Dünyada toplam motorlu taşıt üretiminin yaklaşık % 70 ini otomobil üretimi oluşturmaktadır.

Türkiye'de de bu oran geçerlidir. Otomobil üretimi, diğer motorlu taşıtlara göre çok daha yüksek adetlerde yapılır. Bu suretle otomobil üretimi, güçlü bir yan sanayiini oluşturarak diğer taşıtların üretimine de destek olur. Bu nedenle otomobil üretimi, otomotiv sanayiinin temelidir.

Otomotiv kavramını tam olarak anladığımıza göre gelin web sitemizde sizler için hangi hizmetleri verdiğimizi inceleyelim.

Temel olarak baktığınızda otomobil alım satımından tutunda yedek parça, aksesuar & tuning , jant & lastik , ses & görüntü sistemleri , deniz araçları , elektrikli araçlar , modifiye araçlar , hava araçları , ATV , UTV , engelli plakalı araçlar dahil olmak üzere otomotiv sektörünün yer aldığı her alanda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Hızlı ve güvenli alışverişin adresi olan fırsatınız.com sizlere bu sektördeki a’dan z’ye bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak imkanı sunuyor. Sizler de bu tarz gereksinimlerinizi gidermek istiyor ve güvenilir kaliteli bir mecra arıyorsanız hiç durmadan web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güncel olarak sürekli yenilenen binlerce ürün ve donanımlı alt yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Haber Yorumları